Важливо

Під посольством у Варшаві українці стоять у величезній черзі, щоб проголосувати (ФОТО)

  • 21 Квітня 2019, 15:59

Люди вишикувалися у кількасотметрову чергу, яка простяглася на три-чотири квартали. Бажаючі проголосувати стоять у черзі від 40 хвилин до години.

Біля посольства України у Варшаві, у приміщенні якого розташована виборча дільниця для голосування у другому турі президентських виборів, українці стоять у довжелезній черзі, щоб здійснити волевиявлення, пише Уніан.

 

Люди вишикувалися у кількасотметрову чергу, яка простяглася на три-чотири квартали. Бажаючі проголосувати стоять у черзі від 40 хвилин до години. Оскільки виборча дільниця розташована у приміщенні посольства, громадян спочатку перевіряють на наявність у них заборонених предметів, потім звіряють зі списком виборців і лише тоді впускають у приміщення.

 

 

Читайте також:     На дільниці, де голосував Зеленський, виборці не могли потрапити до кабінок

 

За правопорядком слідкують представники польської поліції. Людям, що очікують, на вході пропонують безкоштовні напої. Громадяни, які стоять у черзі, налаштовані позитивно, багато хто прийшов у вишиванках. Вони охоче пропускають родини із малими дітьми поза чергою.

 

 

Загалом голосування відбувається без порушень, як виборчого законодавства, так і громадського порядку. За відомостями працівників посольства, станом на 13:00 свій голос віддали понад дві тисячі виборців. Загалом для голосування громадян України на території Польщі створено чотири виборчі дільниці – у Варшаві, Любліні, Кракові та Гданську.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття