Важливо

Під стінами Верховної Ради помітили «Ситника», який збирає гроші (ФОТО)

  • 4 Березня 2020, 15:00

Активісти вимагають невідкладної відставки директора НАБУ Артема Ситника.

Сьогодні під стінами Верховної Ради був помічений «Ситник», який збирає гроші, мабуть таким чином активісти продовжують свій мітинг, який почався два тижні тому біля будівлі НАБУ. Громадські активісти вимагають невідкладної відставки директора агентства Артема Ситника.

 

 

Нагадаємо, що 13 грудня 2019 року директор НАБУ Артем Ситник програв апеляцію в Рівненському апеляційному суді щодо рішення Сарненського суду Рівненської області, який восени визнав директора Ситника винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області.

Після цього Ситник був офіційно внесений до реєстру корупціонерів НАПКА. Зараз у Верховній Раді України розглядається проект постанови про звільнення Артема Ситника , під яким зібрано 216 підписів народних депутатів.

Також члени громадської організації «Захист інвесторів» записали спеціальне звернення Президентові України Володимиру Зеленському з проханням звільнити з посади директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття