Важливо

Підсумки 4-го року повноважень Івано-Франківської міської ради

  • 28 Травня 2020, 17:00

27-го травня в Івано-Франківську під час онлайн-конференції аналітики ГО “Центр політичних студій” презентували оцінки діяльності депутатів. Це відбулося у межах громадської кампанії “Атестація депутатів місцевих рад” Івано-Франківської міської ради у 2019-му році.

Міських обранців оцінювали за 21-м критерієм і трьома напрямками: “Відкритість та прозорість”, “Доброчесність” і “Підзвітність”.

24 депутати отримали чотири з п'яти можливих балів, п’ятірку не поставили нікому. Серед тих, у кого четвірка, - позафракційний депутат Андріан Волгін.

"Вже вкотре потрапляю у лідери щодо своєї діяльності - я повністю задоволений. У мене погані оцінки тільки з приводу інформації. У мене на сайті не висить повна біографія, сімейний стан (одружений чи не одружений), що я закінчив, цього немає. Ну, на наступний рік ми виправимо цю ситуацію", - каже депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін.

 

 

Очільниця фракції Об’єднання "Самопоміч” в Івано-Франківській міській раді Ірина Кулинич - єдина депутатка, яка отримала оцінку "1".

"Я не проживаю в Івано-Франківську, а сесії у місті, зазвичай, не планові, а позачергові. Дуже часто позачергові сесії збігаються із засіданням виконкому у Львові або із самими пленарними засіданнями, або з проведеннями бюджетних комісій.

Оскільки я працюю у Львівській міській раді, то не можу бути присутньою на позачергових сесіях. І, мабуть, тому у мене такий низький бал. Мені шкода, сумно, але я стараюся бути у курсі всіх подій", - каже очільниця фракції “Об’єднання Самопоміч” Івано-Франківської міської ради Ірина Кулинич.

ГО “Центр Політичних Студій” уже втретє оцінює депутатів Івано-Франківської міськради. Цьогорічна кампанія “Атестація депутатів місцевих рад” працює ще у 13-ти обласних центрах і Києві.

За словами керівника кампанії “Атестація депутатів місцевих рад” Михайла Джоголи, оцінки депутатів Івано-Франківської міської ради погіршилися, у порівнянні з попередніми роками.

"Експертами з питань діяльності депутатів у нас, за методологією, вважаються місцеві редактори великих видань, журналісти, які працюють і висвітлюють діяльність Івано-франківської міської ради. Це політичні експерти або оглядачі.

Їх цього року було 19. З тих, хто отримав найбільше позитивних згадок і відгуків від наших експертів, кращими найчастіше називали чотирьох депутатів: Стефана Магаса, Віталія Мерінова, Івана Гарасимка та Андріана Волгіна", - розповідає Михайло Джогола.

 

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття