Після Brexit громадян країн ЄС в Британії зобов’язали реєструватися в онлайн-системі.

  • 13 Лютого 2020, 12:37

Після виходу Великобританії зі складу Європейського союзу влада країни зобов’язала громадян країн ЄС, які проживають на території Сполученого Королівства, реєструватися в спеціальній онлайн-системі.

Згідно з даними Національної статистичної служби Британії, 400 тисяч осіб досі не внесли свої дані до відповідної електронної бази — без цього вони не зможуть проживати, працювати і отримувати державні послуги в країні, передає Politico

 

Читайте також:      У мережу "злили" запальний танець Зеленського

 

Однак люди відразу ж почали скаржитися на проблеми з системою: наприклад, 101-річного чоловіка з Італії, який звернувся до одного з консультаційних центрів, аби отримати допомогу, система ідентифікувала і зареєструвала як однорічне немовля — річ у тім, що вона не розпізнає позначки про вік, що містять більше двох цифр.

Водночас громадянка Данії Еллі Райт, яка отримала новий обов’язковий статус резидента в серпні минулого року, заявила, що її дівоче прізвище разом з фотографією були замінені без її згоди — зараз в онлайн-профілі жінки вказується прізвище її чоловіка і старе фото.

Крім цього, громадяни країн ЄС, які проживають у Великобританії, скаржаться на відсутність фізичних копій документів, що підтверджують їх новий статус, через що їм доводиться кожен раз входити до особистого кабінету на сайті британського Хоум-офісу, коли виникає необхідність їх показати.

Кінцева дата, до якої громадянам країн Євросоюзу в Британії необхідно пройти реєстрацію, — 30 червня 2021 року.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття