Платники Прикарпаття сплатили 5 млрд гривень ПДФО

  • 22 Січня 2020, 09:00

За січень-грудень 2019 року юридичними та фізичними особами Івано-Франківщини сплачено податку на доходи фізичних осіб у сумі майже 5 млрд грн, з яких 3,7 млрд грн надійшли до місцевих бюджетів області. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Таким чином, надходження з ПДФО до місцевих бюджетів збільшились на 600 млн грн, або на 19 відсотків у порівнянні із аналогічним періодом 2018 року.

Зазвичай сплачений податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається одним з основних джерел наповнення місцевих бюджетів, оскільки в структурі надходжень до місцевих скарбниць Прикарпаття він становить майже 63 відсотка загальної суми податкових надходжень.

 

Читайте також:       Вітрові станції від німецького інвестора зможуть поповнити бюджет Тлумацької ОТГ на 15 млн грн в рік

 

Найбільші суми відрахувань податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати найманих працівників сплатили:

- юридичні особи – 2,5 млрд гривень;

- бюджетна сфера – 1,9 млрд гривень;

- фізичні особи-підприємці – 369,5 млн гривень.

А також громадяни, які отримали доходи від надання в оренду земельних паїв, – 59 млн гривень.

Водночас необхідно відмітити, що збільшення надходжень до місцевих бюджетів, зокрема податку на доходи фізичних осіб, позитивно впливає на соціально-економічний розвиток територіальних громад Івано-Франківської області.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття