Політолог прокоментував призначення Шкарлета в.о. міністра освіти і науки

  • 26 Червня 2020, 10:55

На думку експерта, Шкарлет вестиме таку ж антиукраїнську політику, як і влада президента-втікача Януковича

Призначення Сергія Шкарлета на посаду чільника міністра освіти – це черговий реванш режиму часів "Партії регіонів", який демонструє чинна влада, пише 5 канал.

Про це в коментарі "5 каналу" розповів політолог та кандидат історичних наук Чернівецького університету імені Федьковича Сергій Добржанський.

На думку експерта, Шкарлет вестиме таку ж антиукраїнську політику, як і влада президента-втікача Януковича, а також буде легко контрольований Зеленським.

"Багато виникає питань щодо його минулого політичного, це прив'язка до "Партії регіонів", і його ці історії з плагіатом, які не дають впевненості того, що міністр з такою репутацію буде відстоювати доброчесність. Або він буде легко контрольований і не буде пхати свою політику. Друге питання – згадуються слова Арахамії, що нові обличчя не справилися, потрібні люди з досвідом. Я так розумію, що така людина з досвідом знайшлася і саме на напрямок освіти", – пояснив Сергій Добржанський.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття