Поправки до Конституції РФ: Україна попередила Росію про наслідки за голосування в Криму

  • 29 Червня 2020, 16:03

Росію чекають політичні й правові наслідки через організацію голосування в анексованих Криму й Севастополі щодо поправок до російської конституції.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Організація голосування на окупованій території українського Криму, а також організація участі в голосуванні осіб, які є власниками незаконно виданих паспортів РФ, матиме для Росії політичні та правові наслідки», — сказав він.

За словами Боднара, міжнародна спільнота «має доволі широкий інструментарій» для реагування: від політичних заяв про засудження дій РФ до невизнання результатів стосовно окупованих територій і розширення санкційного та політичного тиску.

Він переконує, що в України достатньо союзників, в тому числі серед країн Євросоюзу, які можуть піти на посилення санкцій проти Росії.

Фігуранта третьої бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Сейтумера Сейтумерова в анексованому Криму змушували голосувати за поправки до Конституції Росії, повідомив його адвокат.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття