Посла Білорусі в Німеччині запросили в МЗС для "термінової розмови"

  • 14 Серпня 2020, 18:14

Денису Сидоренко на зустрічі в міністерстві закордонних справ Німеччини роз'яснили позицію уряду ФРН по ситуації в Білорусі у зв'язку з президентськими виборами і висновками, зробленими за ними протестами.

Про це йдеться на DW.

На тлі масових протестів, що йдуть в Білорусі після президентських виборів, білоруський посол в ФРН був запрошений в четвер, 13 серпня, в МЗС Німеччини для "термінової розмови". Денису Сидоренко на зустрічі була роз'яснена позиція уряду ФРН по ситуації в Білорусі.

 

Раніше в той же день міністр закордонних справ Німеччини Хайко Мас (Heiko Maas) висловився за посилення тиску на білоруську владу. "Абсолютно ясно, що насильницькі дії і арешти мирних демонстрантів (...) в Європі XXI століття неприпустимі", - заявив він. Він висловив надію на те, що його колеги з країн ЄС в ході зустрічі 14 серпня в Брюсселі займуть єдину позицію.

 

Відбулися в Білорусі 9 серпня президентські вибори уряд Німеччини не вважає ані чесними, ані вільними. Вони, як заявив офіційний представник канцлера Німеччини Штеффен Зайберт (Steffen Seibert), "не відповідали навіть мінімальним стандартам, мінімальним вимогам, що пред'являються до демократичних виборів".

 

 

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття