Представники команди "ЗА МАЙБУТНЄ" зустрілись із нафтовиками

  • 9 Жовтня 2020, 10:00

Майбутнє - за нафтогазовидобувною промисловістю! Вона - важливий бюджетоутворюючий сектор на Прикарпатті!

Цими днями представники команди "За майбутнє" зустрілися  з нафтовиками. У Надвірнянському районі видобутком нафти і газу займається НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», яке має власну багату історію, свої традиції, високопрофесійний кадровий потенціал і є основним наповнювачем бюджетів місцевих громад.

На теренах Надвірнянщини першу свердловину  механічним способом пробурили в селищі Битків, у 1897 році. А вже у 1899 році отримали промисловий приплив нафти,  з чого  почався другий етап розробки родовищ. З 1913 до початку 60-х років нафтова галузь розвивалась досить інтенсивно: за цей час пройдено нелегкий шлях від кустарно-ручної праці у видобутку нафти до механізованих способів буріння та експлуатації свердловин.

1950-1960-ті роки – період відкриття нових потужних родовищ у нашому регіоні зокрема Гвіздецьке, Пнівське, Пасічнянське.

Сьогодні видобутком вуглеводнів охоплено близько 30-ти територіальних одиниць – це села і селища Надвірнянського, Богородчанського, Косівського, Рожнятівського районів та Яремчанщини і Вижницького району Чернівецької області. Роботи з ремонту та облаштування свердловин проводяться у надто складних умовах.

Але попереду у нафтовиків – сміливі плани та кращі сподівання.

Команда "За майбутнє" вболіває за те, щоб реалізувались завдання, якими керується трудовий колектив підприємства НГВУ "Надвірнанафтогаз", - успішне виконання планових обсягів видобутку вуглеводнів у Карпатському регіоні, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави.

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття