Президент дав пораду Зеленському "йти шляхом Порошенка"

  • 14 Травня 2019, 13:24

Президент України Петро Порошенко має одну пораду для свого наступника на цьому посту – продовжувати йти шляхом, який був прокладений Президентом Порошенком.

Про це він заявив у Брюсселі, де взяв участь у конференції високого рівня з нагоди 10-ї річниці Східного партнерства, повідомляє кореспондент Укрінформу, пише Перший Політичний.

Відповідаючи на запитання ведучої, яку головну пораду Президент міг би дати своєму наступнику, глава Української держави сказав: "Порада одна – йти шляхом, започаткованим Президентом Порошенком".

Порошенко дав високу оцінку досягненням України, здійсненим завдяки співпраці з Європейським Союзом "Східне партнерство було дуже важливим для повернення цих шести країн (учасниць ініціативи - ред.) у родину європейських держав.

"Я залишаюся дуже оптимістичним і переконаний, що це була дуже позитивна ініціатива. Окремо хочу подякувати Польщі та Швеції, зокрема, Радославу Сікорському та Карлу Більдту, на той час – міністрам закордонних справ, які були авторами цієї ініціативи і представили абсолютно чітку картину, що саме має бути зроблено", - зазначив Президент України.

Він також подякував голові Європейської ради Дональду Туску, голові Єврокомісії Жан-Клоду Юнкеру, Єврокомісії і, зокрема, єврокомісару Йоганнесу Гану, а також Європейському парламенту за підтримку, яку вони надавали Україні на шляху реформ.

"Ви питаєте, що змінилося для України? Змінилося все! Найбільш драматичний момент в нашій історії був у листопаді 2013 року, коли попередній президент (Віктор Янукович - ред.) мав би підписати Угоду про Асоціацію між Україною і ЄС. На жаль, цього не сталося. І коли цього не сталося, вже наступного дня мільйони людей в Україні вийшли на вулиці, вимагаючи продовження європейської інтеграції, співробітництва з ЄС та висловлюючи незгоду із диктатом з боку Росії", - сказав Президент.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття