Важливо

Президент України підписав Закон про національну інвентаризацію лісів

  • 26 Червня 2020, 13:19

Президент Володимир Зеленський підписав Закон Про національну інвентаризацію лісів, співавтором якого є народний депутат Едуард Прощук.

Про це йдеться на офіційному сайті народного депутата від 85 виборчого округу Едуарда Прощука. 

«Закон вступив в дію, інвентаризація триватиме два роки, далі систематично повторюватиметься. Найближчим часом буде ухвалений порядок інструкції з проведення інвентаризації. Закон передбачає створення в Україні нової системи збору обґрунтованих даних про лісовий фонд з метою подальшого планування, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів тощо», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Необхідність проведення національної інвентаризації викликана відсутністю в Україні достовірної інформації щодо якості та кількості лісів держави.

Останній державний облік лісів в повному обсязі офіційно проводився у 1996 році.

«Інвентаризація лісів - є лише першим кроком до впорядкування лісової галузі. Вона дозволить отримати повну й актуальну інформацію про фактичну лісистість та допоможе у створенні стратегії розвитку лісової галузі», – додав Едуард Прощук.

Закон Про національну інвентаризацію лісів №643-ІХ запроваджує поняття національної інвентаризації, визначає мету її проведення та джерела фінансування.

Співавторами закону є члени екологічного комітету: Едуард Прощук, Олег Бондаренко, Зіновій Андрійович, Юлія Овчинникова, Олена Криворучкіна.

Нагадаємо, 2 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за законопроєкт про створення законодавчих умов впровадження державного лісового кадастру, обліку, моніторингу та проведення національної інвентаризації лісів в Україні.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття