Важливо

Прикарпатські ОТГ отримали кошти на подолання наслідків повені

  • 13 Липня 2020, 13:33

Івано-Франківська обласна державна адміністрації вже перерахувала кошти на рахунок територіальних громад, які зазнали збитків від повені. Відповідне розпорядження опублікувала пресслужба ОДА.

Про це повідомляють в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Майже 345 млн гривень виділено з резервного фонду Державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, котра виникла наприкінці червня.

У відповідності до офіційного документа Білоберізька ОТГ отримала 1 762, 6 тис. грн, Печеніжинська громада – 2 450, 0 тис. грн, Ланчинська ОТГ – 720, 0 тис. грн, Рожнівська ОТГ – 200, 0 тис. грн, Яремчанська міська рада - 4 510,0 тис. грн, по сто тисяч гривень перерахували Спаській та Угринівській об’єднаним територіальним громадам (весь список: https://bit.ly/2C4rOjR)

Очільники прикарпатських ОТГ відзначили підтримку з боку облдержадміністрації, так як посадовці місцевого органу виконавчої влади своєчасно відреагували на проблеми, які виникли у громадах, та надали ОТГ суттєву фінансову підтримку.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття