Прикарпатцям на замітку: Заяви про тимчасову зміну місця голосування приймаються до 15 липня включно

  • 8 Липня 2019, 18:06

Відділ ведення Державного реєстру виборців працює без вихідних.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської міської ради, пише Перший Політичний.

Для подання заяви про тимчасову зміну місця голосування потрібно з паспортом звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Надавати підтверджуючі документи не потрібно.

Виборець, який проживає або на день проведення голосування на виборах депутатів перебуває на території іноземної держави, а також громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців про його виборчу адресу, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному окрузі. Реалізація цього права забезпечується включенням виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці із зазначенням, що такий виборець отримує лише бюлетень для голосування у загальнодержавному окрузі.

 

Читайте також:     #Округ83: один із кандидатів встановив у центрі Франківська смітник для агітаційних матеріалів (ФОТО)

 

Для зміни місця голосування звертайтесь за адресою: вул.Грушевського,21 каб.110, (1 поверх).

Графік роботи: 
- понеділок-четвер з 8:00 до 17:15 год.,
- п’ятниця з 8:00 до 16:00 год.,
- субота-неділя з 09:00 до 15:00 год.,
- обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.

Телефон для довідок: 55-20-78, 55-63-69, 55-19-95

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття