Важливо

Приміщення Верховної Ради України намагалися захопити рейдери - Гончарук (ВІДЕО)

  • 21 Жовтня 2019, 13:02

Йдеться не про головну будівлю парламенту на Грушевського, а про велике приміщення по сусідству із центральним офісом Міністерства юстиції України.

Про це у відеоблогу "Чашка прем'єра" розповів голова українського уряду Олексій Гончарук.

За його словами, йдеться не про головну будівлю парламенту на Грушевського, а про велике приміщення по сусідству із центральним офісом Міністерства юстиції України.

"Приблизно півтора роки тому цю будівлю Верховної Ради тупо переписали на якусь фізичну особу. На просту людину, яка, скоріше за все, про це навіть не знала, і була зареєстрована десь у Луганській області. Звичайно, у Луганській області, тому що її там не знайдеш. Зловмисники спеціально це зробили, щоб наші органи ніяк не могли зрозуміти, чи це реальна людина, чи взагалі вона існує", – розповів Гончарук.

Прем'єр зазначив, що коли Міністерство юстиції дізналося про це, воно усунуло це порушення.

 

Читайте також:      У Вигоді обговорили виклики децентралізації для прикарпатських ОТГ (ФОТО)

 

Така сама доля могла спіткати землю під недобудованим Льодовим стадіоном біля Іподрому. 

"Зловмисники підробили документи і ціла низка дій була зроблена для того, щоб через аукціон нібито продати цю землю добросовісному набувачу. Якщо би це відбулося, то ми б з вами ніколи не повернули цю земельну ділянку, а як наслідок і всю споруду Льодового стадіону у державну власність. Ми побачили це і зупинили", – розповів голова уряду.

Гончарук запевнив, що корупції та рейдерства у системі Міністерства юстиції України більше не буде. 

 

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття