Принц Чарльз оконфузився через коронавірус: курйозне відео

  • 17 Березня 2020, 10:21

Представники королівської родини продовжують активно виконувати свої обов'язки та брати участь у запланованих заходах.

Однак і принци не застраховані від конфузу. Днями у курйозну ситуацію через коронавірус потрапив спадкоємець – престолу Чарльз.

Станом на 12 березня від вірусної пневмонії, спричиненої коронавірусом, померли 4 635 людей. Такі дані змусили чимало відомих людей скасувати участь у публічних виходах та заходах, де є скупчення людей.

 

Читайте також:        Окупанти на Донбасі до фейків про коронавірус у ЗСУ додали епідемію віспи

 

Окрім цього, політики та дипломати відмовляються від рукостискань чи обіймів. Та, мабуть, принц Чарльз ще не звик до запобіжних заходів у час пандемії. 

У Лондоні син Єлизавети ІІ потрапив до курйозної ситуації, коли вітався з лордом-лейтенантом Кеннетом Олісе. На кадрах, які одразу ж поширили у мережі, видно, як представник монархії виходить з авто.

Забувши про правила привітання, принц Чарльз простягнув руку до військового. Та в останній момент він згадав про пандемію і різко забрав руку назад. 

"Просто це так складно запам’ятати",– прокоментував принц Чарльз. 

Реакція сина королеви Єлизавети ІІ розсмішила не тільки мережу, а й самого автора конфузу. Принц Чарльз продовжив так вітатись і з іншими учасниками заходу, що видно у ролику. 

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття