ПриватБанк запустив сервіс, що дозволяє контролювати витрати благодійних та державних організацій

  • 13 Червня 2019, 17:02

У державному ПриватБанку запустили сервіс «Відкрита виписка», який дозволяє будь-кому побачити витрати благодійних, комунальних, державних організацій, а також місцевих рад.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зокрема, для того, аби скористатися послугою, будь-хто охочий може зайти на спеціальну інтернет-сторінку ПриватБанку та ввести у пошуку код ЄДРПОУ або номер розрахункового рахунку. У результаті мають відобразитися витрати тієї організацій, чий код або рахунок було введено.

«Ми працювали над абсолютно нетиповим для банку сервісом, який, з одного боку, створений не для заробляння грошей, з іншого — повинен забезпечити відкритість даних клієнта з дотриманням найвищих стандартів безпеки», — повідомив ІТ директор ПриватБанку Андрій Гриценюк.

У ПриватБанку вважають, що запровадження сервісу є частиною переходу до електронної демократії, який забезпечить прозорість роботи шкіл, ОСББ та благодійних фондів.

Крім цього, цю функцію мають змогу підключити також малі підприємці, які хочуть забезпечити відкритість своїх витрат. Для цього підприємцю потрібно підключити відповідну функцію у мобільному додатку банку та обрати рахунок, за яким буде надаватися відкрита звітність.

 

Читайте також:    Боротьба за Франківськ: "Свобода" чи УКРОП – хто кого цього разу?

 

Напередодні у ПриватБанку запустили кешбек на пробну підпискудо сервісу Apple Music. Так банк хоче боротися з піратством в інтернеті.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття