Путін яскраво осоромився перед підлеглим: "Пальці хрестиком тримав..."

  • 11 Лютого 2020, 10:41

Президент Російської Федерації Володимир Путін в черговий раз голосно осоромився.

Про це пише Politeka.net.

На цей раз Володимира Путіна яскраво висміяли за показуху, яку він влаштував з топ-чиновником в Кремлі.

 

Відповідна публікація з'явилася в мікроблозі російського пропагандиста Дмитра Смирнова, який продовжує називати себе журналістом кремлівського пулу".

«Ми повинні вирости практично в десять разів»: Глава Мінбуду Якушев пообіцяв Путіну щорічно розселяти, починаючи з цього року, більше одного мільйона квадратних метрів аварійного житла» , - йдеться у публікації.

Користувачі різко відреагували на чергову показуху Володимира Путіна і в цьому контексті згадали його традиційну фразу "часу на розкачку немає ні хвилини".

"Ахахааа. Знайдеться диво, яке цьому відповідальному чоловікові повірить? Ви 20 років знущалися над країною, а тепер солодких обіцянок підвезли", "Казкар розповідає казки казковому", "Дім, а що дід знову під крапельницею ..консерви гониш ..?", "Часу на розкачку немає ні хвилини", "А потім скаже: ну я ж не клявся. І пальці хрестиком, коли обіцяв тримав", "Прийшов Путін .. заживемо...дочекалися", "Він хоча б почервонів або, як у Пінокіо, ніс виріс?", "Якщо збрехав в кут поставлять його?", "Скільки можна цю локшину слухати? 20 років одне те саме. Путін йди. Пора ой як давно пора. Старим пора на спокій", - жартують користувачі комментариях.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття