Рада може скасувати найближчі засідання у зв’язку з новим випадком коронавірусу серед нардепів

  • 20 Травня 2020, 19:02
  • 1 Коментар

Раніше коронавірус підтвердили у депутата від фракції "Батьківщина" Олега Мейдича.

Регламентний комітет Верховної ради буде рекомендувати скасувати найближчі пленарні засідання. Таке рішення комітет прийняв через нового випадку зараження коронавірусом серед нардепів.

Про це повідомив у своєму Telegram народний депутат Олексій Гончаренко.

 

За його словами, збори регламентного комітету ініціювали депутати президентської фракції.

"Регламентний комітет з ініціативою "Слуг народу" прийняв рішення рекомендувати Раді скасувати завтрашнє і послезавтрашнее засідання Ради з-за нового випадку коронавіруса серед депутатів", - заявив Гончаренко.

У коментарі РБК-Україна заступник голови фракції СН Євгенія Кравчук заявила, що монобільшість планує підтримати рішення комітету.

"Мова йде про консолідоване рішення фракцій. Проголосуємо в залі. "Батьківщина" вся на самоізоляції. І також є рекомендація, щоб на самоізоляцію пішов аграрний комітет", - заявила Кравчук.

За її словами, у четвер та п'ятницю Рада планує працювати в комітетах.

Схожі Новини

Коментарі

ВИХОД З КАРАНТИНУ НА ПIКУ ЗАХВОРЮВАНОСТI

2020-05-21 10:20:33

Ми таки унікальна країна. Iспанія, Iталія, Німеччина, які виходять з карантинів: кількість хворіючих набагато менше від піків (хто не вірить - може перевірити сам). Ми зараз на піку... 1-2 тижні для економіки вже нічого не вірішують, але за цей час не одна 1000 б вилікувалась з тих 12 000... Тепер вони поїдуть у транспорті чи будуть збиратись у натовпах, їх же ніхто не контролює. Ось Німеччина. графік Active Cases in Germany: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/ Можна порівняти з Україною: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/ukraine/


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття