Рада ухвалила закон про вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Нацради України з питань телебачення і радіомовлення

  • 19 Вересня 2019, 10:49

Уряд розглянув у першому читанні проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

Законопроект розглянули за скороченою процедурою, пише Перший Політичний.

Під час доповіді народний депутат Олександр Ткаченко зазначив, що він направлений на забезпечення тяглості Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики порекомендував Верховній Раді ухвалити законопроект у першому читанні за основу. 

 

 

Верховна Рада 292 голосами ухвалила у першому читанні за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

У законопроекті враховано пропозицію щодо одночасного рейтингового голосування за кандидатів в члени Нацради. Термін підготовки законопроекту до другого читання скорочено на половину.

 


 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття