Раді рекомендують позбавляти депутатів грошей за прогули

  • 9 Вересня 2019, 15:07

Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроєкт №1035-2 "Про внесення змін до закону "Про статус народного депутата України" та до Регламенту ВР щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у випадку пропуску без поважних причин пленарних засідань ВРУ або засідань Комітетів

Про це заявив голова комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Ради Сергій Кальченко, передає "РБК-Україна".

"Стосовно основного законопроєкту №1035: пропонується рекомендувати ВРУ за результатом розгляду у порядку денному – не підтримати. Рішення прийнято одноголосно. Щодо проєкту закону України щодо зняття заробітної плати за прогули №1035-1. Також пропонується Верховній Раді за результатом розгляду в першому читанні не підтримати. Проєкт рішення щодо альтернативного законопроекту №1035-2: пропонується рекомендувати парламенту включити законопроєкт до першого розділу у порядку денному та за результатом розгляду законопроекту у першому читанні прийняти його за основу та в цілому. 6 – "за". Рішення прийнято більшістю", – заявив Кальченко.

Так, основний законопроєкт №1035 пропонує позбавити депутатів фінансового забезпечення, права на виплати у випадку пропуску третини пленарних засідань та половини засідань комітетів. Втім, за словами одного з його авторів, депутата Павла Фролова, альтернативний законопроєкт №1035-2 є більш досконалим.

Так, на порядку денному засідання регламентного комітету 9 вересня стоїть розгляд загалом дев'яти законопроектів, які визначені президентом як невідкладні. Зокрема, законопроекти №№1035, 1036, 1038, 1039, 1040, 1042, 1043, 1044, 1045.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" має намір використовувати у Верховній Раді програмне забезпечення із застосуванням технологій штучного інтелекту, щоб відстежувати аномалії під час голосувань народних депутатів та уникнути політичної корупції.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття