Радник Зеленського пропонує перейменувати Росію (відео)

  • 14 Липня 2019, 10:06

Радник Зеленського з політичних питань Микита Потураєв запропонував перейменувати Російську Федерацію на Московію. Це допоможе їй “повернути історичну різноманітність”.

Таку заяву радник українського президента зробив в ефірі YouTube-каналу Ukrlife.TV. Зокрема, він пропонує перейменувати не лише назву самої Росії, а й російської мови.

Можемо на своїх картах почати називати їх там Московія… Вони ж хочуть повернутися до витоків? Давайте ми їм допоможемо – повернемо росіянам різноманітність історичну, – наголосив Потураєв.

Щодо російської мови, то радник Зеленського висловив пропозицію називати її руською.

“Ми взагалі її (мову) повинні перейменувати. Наприклад, сказати, що у нас в Україні це руська мова, а там (у РФ, – 24 канал) – російська”, – додав він.

Що про російську мову кажуть в Офісі Президента?Очільник Офісу Президента Андрій Богдан запропонував надати російській мові статус регіональної   на Донбасі. Водночас, державною в Україні має бути одна мова – українська. Реакція суспільства та політиків не забарилася. Наприклад, віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко заявив, що вважає ідею російської мови як регіональної спрямованою на штучне розділення українців.

Згодом представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук сказав, що вислів Богдана щодо надання російській статусу регіональної мові на Донбасі – це його особиста думка, але аж ніяк не президента чи його партії “Слуга народу”.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття