Разумков не вбачає причини виключати зі списку "Слуги народу" бізнесмена Холодова через те, що він кум дружини Медведчука

  • 8 Липня 2019, 16:24

Кандидат зі списку "Слуги народу" (номер 22), бізнесмен (заступник директора ТОВ "Текам Плюс") Андрій Холодов є кумом дружини голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука Оксани Марченко, але це не є підставою для виключення його з виборчого списку партії, зазначає голова партії Дмитро Разумков.

"Наскільки мені відомо, він є кумом Марченко, а не кумом Медведчука, справедливості заради. І ця інформація, на мій погляд, не мала бути основоположною для включення чи виключення людей зі списку у зв'язку з їхніми зв'язками з тими чи іншими українськими політиками або тими людьми, які себе такими вважають", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві.

 

Читайте також:    #Округ87: ОПОРА виявила агітацію за кандидата на громадському транспорті (ФОТО)

 

"Плюс, наскільки мені відомо, це сталося не зараз. Це досить давня історія. Тому я не думаю, що це мало стати основним пунктом для виключення людини зі списку", - додав він.

Разумков зазначив, що саме таке рішення ухвалила відповідна комісія партії, тому кандидатуру Холодова не розглядали на з'їзді партії 7 липня.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття