Речник Путіна пригрозив Україні розвалом і нарвався на ляпас: «В гадюшнику заворушилися»

  • 2 Грудня 2019, 11:07
  • 1 Коментар

В інтернет-мережі підняли на сміх спікера Державної думи Росії за феєричні страшилки про Україну.

Відповідний пост опублікував журналіст Денис Казанський в Twitter.

«Треба терміново укласти з РФ контракт на поставку газу. Ми ж бачимо, що це абсолютно миролюбна країна, яка не бажає нам зла», - дошкульно коментує інцидент сам журналіст.

Звернемо увагу, що у коментаря українці не стримували емоцій.

«В гадюшнику заворушилися», «А може його з Портновим звести? Коли двом педі**м буде, чим зайнятися, вони перестануть тероризувати інших», «Стекломой ху*вий.», «а хто їх слухає?», «в сім'ї не без уро*а», - пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, голова Держдуми Російської Федерації В'ячеслав Володін пригрозив Україні відділенням декількох областей. Таку заяву було опубліковано на сайті Держдуми. Загрози посипалися, після того, як на форумі ООН з питань меншин, який проходив в Женеві протягом 28-29 листопада було зірвано виступ проросійських "представників Криму".

"Націоналізм, утиск малих народів може призвести до виходу зі складу України ряду областей. Це потрібно розуміти влади України і не допускати порушення прав і свобод проживають на території країни етнічних груп", - зазначив спікер Держдуми.

Крім того, він зазначив, що нібито права нацменшин в Україні постійно порушуються. Зокрема, за його словами, порушується право на мову, "у той час як Київ вводить українська мова як єдина державна".

Джерело

Схожі Новини

Коментарі

ДОЛОЙ МАФИЮ!!!

2020-05-16 01:19:04

https://www.youtube.com/watch?v=pe1FHVnSeB8


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття