"Реформа децентралізації дасть можливість Україні ефективно рухатись в Європу",- Денис Шмигаль

  • 30 Листопада 2019, 17:03

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль побував у Спаській об’єднаній територіальній громаді, де взяв участь у засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» та поспілкувався із головами інших об’єднаних територіальних громад.

Під час розмови обговорювалися проблемні питання життєдіяльності об’єднаних територіальних громад, просторове планування в ОТГ, пріоритетні напрямки їх розвитку, генеральні плани цих територій, формування перспективного плану територій громад області та завершення реформи децентралізації, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

«Реформа децентралізації – це наш сьогоднішній пріоритет, який дасть можливість ефективно рухатись Україні в Європу. Ми звершуємо формування перспективного плану територій громад області, розрахунки у мережі надання адміністративних послуг.

Україна стане зовсім іншою країною. Утворивши об’єднані територіальні громади, прикарпатці отримають значні повноваження та ресурси для втілення важливих проектів покращення інфраструктури в громадах. Успішність змін залежить від ефективності впровадження реформи децентралізації», - наголосив Денис Шмигаль.

Йшлося про стратегічне планування розвитку області, формування бюджетів на наступний рік, реалізацію інфраструктурних проектів, здійснення ремонтно-будівельних робіт на автошляхах громад та покращення адміністрування місцевих податків і зборів.

Також Денис Шмигаль ознайомився зі здобутками Спаської об’єднаної територіальної громади.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття