Росія не посередник, а сторона конфлікту на Донбасі – ексспецпредставник ОБСЄ

  • 29 Жовтня 2020, 10:52

Участь у врегулюванні ситуації на Донбасі - найскладніше у кар'єрі Сайдіка

У війні на Донбасі сторонами конфлікту є Росія і Україна, а Тристороння контактна група ОБСЄ – посередник.

Про це заявив колишній спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік, передає Укрінформ.

Ексспецпредставник відкинув твердження влади Росії про те, що вона не є стороною конфлікту на Донбасі.

"Росія, Україна і ОБСЄ є членами Тристоронньої контактної групи. Ця група була створена, щоб знайти рішення конфлікту на Донбасі шляхом реалізації Мінських угод. Очевидно, що ОБСЄ не є стороною конфлікту, а лише посередником в його вирішенні. Тоді неважко відповісти на запитання про сторони конфлікту", – сказав Сайдік.

Австрійський дипломат зізнався, що посада спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та в ТКГ була найважчою в його дипломатичній кар'єрі і що за всього бажання йому не вдалося досягти мети щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, чергове засідання ТКГ із врегулювання конфлікту на Донбасі 28 жовтня завершилося домовленістю про відкриття 10 листопада двох контрольних пунктів в'їзду/виїзду – "Золоте" і "Щастя".

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття