Розмова "оф-рекордс": у депутатів забрали телефони перед зустріччю фракції із Зеленським

  • 6 Вересня 2019, 09:29

За словами заступника голови парламентського комітету з питань свободи слова, розмова проходить у форматі оф-рекордс.

Перед зустріччю народних депутатів фракції "Слуга народу" з президентом України Володимиром Зеленським у них забрали телефони. Про це журналістам повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова Євгеній Брагар, передає Уніан.

 

Читайте також:      Апеляційний суд Києва звільнив терориста Цемаха під особисте зобов'язання

 

Відповідаючи на запитання журналістів, чи це правда, що в депутатів забрали телефони і розмова проходить у форматі оф-рекордс, тобто не під запис і не для розголошення, він зазначив:

"Так, оф-рекордс". Брагар додав, що "окремі з цих питань є внутрішніми справами фракції", які не потребують розголошення. За його словами, на зустрічі йдеться про те, що "найближчим часом будемо працювати по тих 67 законопроектах, які вже були подані, а потім будемо координуватись з іншими народними депутатами…".

Також він додав, що зустріч ще не завершилася. На зустрічі також присутні прем'єр-міністр Олексій Гончарук, голова Верховної Ради Дмитро Разумков та генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття