"Розробка Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки є пріоритетом для керівництва облдержадміністрації",- Дмитро Романюк

  • 8 Листопада 2019, 18:02

На цьому заступник голови облдержадміністрації наголосив під час онлайн-наради щодо стану підготовки проектів регіональних стратегій розвитку.

Нарада відбулась під головуванням першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Дмитра Живицького та за підтримки експертів групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою», пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Дмитро Романюк також зазначив, що на Прикарпатті вже проведено 8 засідань робочих груп в напрямку розробки Стратегії, в тому числі активізовано комунікації зі стейкхолдерами на рівні асоціацій, реального бізнесу, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад.

В онлайн-нараді взяли участь представники робочих груп із розробки проектів регіональних стратегій розвитку з усієї України, включаючи керівників та фахівців обласних державних адміністрацій, а також представників громадських рад при ОДА, регіональних торгово-промислових палат, агенцій регіонального розвитку, об’єднань організацій роботодавців, центрів розвитку місцевого самоврядування та інших організацій, що беруть активну участь у формуванні та реалізації політики регіонального та місцевого розвитку.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття