Важливо

Розслідування схеми Роттердам+ виведе слідчих на вище керівництво України — Тука

  • 9 Серпня 2019, 13:08

Детективи Національного антикорупційного бюро зрештою вийдуть на вище керівництво України в ході розслідування справи про отримання надприбутків від торгівлі вугіллям за схемою Роттердам+.

Таку заяву в ефірі Радіо НВ зробив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Що вугілля, яке закладалося в калькуляції, наче придбане за цінами європейських бірж, а реально надходило з боку Російської Федерації (а за нашими даними - в переважній своїй більшості з окупованих територій) - це факт, за який треба карати. <...> Я думаю, на рівень вищого керівництва держави [може зайти розслідування]", - сказав він.

Екс-голову Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка Тука назвав одним з виконавців схеми Роттердам+.

Розслідування цієї кримінальної справи НАБУ проводить з березня 2017 року. У липні НАБУ провело обшуки в офісах інвестгрупи ICU.

 


 
 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття