Важливо

Рябошапка створив департамент ГПУ у справах Майдану

  • 22 Жовтня 2019, 10:01

У Генеральній прокуратурі створено Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках.

Як повідомляється на сайті ГПУ, наказ про створення вказаного Департаменту 21 жовтня підписав генеральний прокурор Руслан Рябошапка. До складу Департаменту входитимуть три відділи.

«Діяльність Департаменту буде зосереджена на процесуальному керівництві у провадженнях щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності», - йдеться у повідомленні.

 

Читайте також "На впровадження заходів із енергоефективності можемо отримати фінансову підтримку у сумі 100 мільйонів євро",- Денис Шмигаль (ФОТО)

 

Зазначається, що водночас ліквідовано Управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії в структурі Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття