Рябошапка відповів, чи готовий стати генпрокурором

  • 7 Серпня 2019, 12:53

Заступник голови офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що, у разі призначення його генпрокурором, не буде відчувати дискомфорту від того, що доведеться робити на цій посаді.

 "Я не відчуваю жодного дискомфорту у тому, що мені доведеться робити на посаді генерального прокурора, якщо цей факт відбудеться. Тобто, я не можу говорити, що ця робота для мене некомфортна чи доставлятиме дискомфорт із тим, що я нібито відчуватиму себе не на своєму місці. Такого немає", - розповів Руслан Рябошапка у інтерв'ю на "24 каналі".

 

Читайте також:    Деякі майбутні нардепи від "Слуги народу" не підтримують зняття недоторканності з парламентаріїв

 

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка раніше заявляв, що позитивно ставиться до ініціативи голови держави Володимира Зеленського призначити його генпрокурором.

23 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка розглядається як один з кандидатів на посаду генпрокурора України.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття