Садового переобрали головою "Самопомочі"

  • 13 Травня 2019, 10:46

Мер Львова Андрій Садовий очолюватиме партію «Об’єднання «Самопоміч» ще три роки.

Мера Львова Андрія Садового переобрали головою «Об’єднання «Самопоміч», він очолюватиме партію ще три роки. Відповідне рішення підтримали делегати партійного з’їзду у зв’язку із закінченням попереднього терміну повноважень Садового, поінформували УНІАН у прес-службі партії.

«Я не обіцяю вам легкої перемоги. Я обіцяю вам, що я буду чесним і зроблю максимум, буду працювати на всі 100%. Але це має бути спільна робота заради спільної перемоги, бо тільки спільні перемоги дають драйв і енергію», - зазначив Садовий, звертаючись до своїх однопартійців.

Також з’їзд затвердив новий склад політичної ради «Об’єднання «Самопоміч».

Відтак, членами оновленої політради стали 11 осіб: Садовий та голова виконавчого комітету «Самопомочі» Олег Лаврик (за посадами), народні депутати Олег Березюк, Руслан Сидорович, Роман Семенуха, Оксана Сироїд та Тетяна Острікова, керівники обласних організацій партії Богдан Станіславський, Юрій Акуленко, міський голова Скадовська Олександр Яковлєв та директор департаменту комунікацій Остап Процик.

Сьогодні, 11 травня, на з’їзді «Самопомочі» Садовий заявив, що готовий очолити виборчий список на майбутні парламентські вибори і боротися за посаду прем’єр-міністра. Він також повідомив, що понад 80% кандидатів у виборчому списку партії будуть новими.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття