Важливо

Сесія облради в Яремче: депутати оглянули спортивну базу Микуличинської школи, відремонтовану коштом підприємців

  • 15 Листопада 2019, 11:50

Сьогодні, 15 листопада, в Яремче відбудеться виїзна 32-а сесія Івано-Франківської обласної ради, присвячена питанням розвитку спортивної галузі.

Перед початком засідання депутати оглянули спортивну базу Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пише Фіртка.

Тут взірець розвитку фізичної культури та спорту. Шкільний спортивний зал відремонтований без бюджетних коштів силами підприємців села. Також тут розміщений зал для занять дзюдо. Кошторисна вартість ремонту спортзали приблизно 1.5 млн гривень.

За чисельністю ця школа найбільша серед сільських шкіл. Тут навчаються понад 800 дітей. З кожним роком кількість учнів, які займаються спортом зростає.

Також обранців ознайомлять з проблемами та здобутками Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту та обговорення проблематики гірськолижних трамплінів. У Микуличинській школі створені п'ять секцій.

Нагадаємо, команда школи "Зорі Карпат" два роки тому стала чемпіоном області у суперлізі.

"Далеко не в кожній школі є така спортивна зала. Цей стадіон, спортзал зроблені силами підприємців села. Це показує, що не завжди можна сказати що немає коштів. І головне це все дієве, не просто споруди, які стоять, а тут постійно проводяться спортивні змагання. Тому, якщо є бажання, консолідація зусиль, організатор-натхненник, то бачимо результат", - зазначив перший заступник голови облради Василь Гладій.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття