Ще один "Опозиційний блок" представив список на парламентські вибори

  • 10 Червня 2019, 19:28

У понеділок відбувся форум об'єднаних опозиційних сил

У ході форуму об'єднаних опозиційних сил "Довіряй Справам" об'єднання назвало своїх кандидатів на виборах до Верховної ради України, які відбудуться 21 липня 2019 року. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, в ході форуму партія представила команду, яка поведе "Опозиційний блок" на парламентські вибори, а також презентувала основні пункти партійної програми.

 

Партія "Опозиційний блок" висунула 225 кандидатів у списку по загальнодержавному виборчому округу. Серед кандидатів:

Євген Мураєв - депутат Верховної ради;
Олександр Вілкул - депутат Верховної ради, екс-віце-прем'єр-міністр;
Геннадій Кернес - мер Харкова;
Геннадій Труханов - мер Одеси; екс-депутат парламенту;
Вадим Новинський - депутат Ради, представник України в ПАРЄ;
Вадим Бойченко - мер Маріуполя;
Володимир Буряк - мер Запоріжжя;
Богдан Андрєєв - мер Ужгорода;
Уляна Ткаченко - депутат Хмельницької обласної ради від партії "За конкретні справи";
Володимир Пилипенко - екс-депутат Верховної ради.
Партією також висунуті наступні кандидати-лідери місцевого самоврядування: Ігор Плєхов - мер Рені, Анатолій Вершина - мер Павлограда, Володимир Максим - мер Краснограда, Єгор Семенков - заступник глави Запорізької облради, Ігор Котилевський - мер Токмака, Михайло Жовнір - мер Теплодара, Іван Столбовий - мер Балаклії, Сергій Удалов - голова Чорноморської ОТГ.

Нагадаємо, раніше п'ять опозиційних партій "Опозиційний блок", "Партія миру і розвитку", партія "Наші", партія "Відродження" та партія "Довіряй Справам" підписали Меморандум про об'єднання.

Нагадаємо, в п'ятницю, 7 червня, "Опозиційний блок", партія "Наші" депутата Євгена Мураєва, "Відродження", партія Геннадія Труханова та Геннадія Кернеса "Довіряй справам" ("партія мерів") і партія "Миру і розвитку" об'єдналися для участі в дострокових виборах у Раду.

Відзначимо, глава політради "Відродження" Володимир Пилипенко анонсував, що найближчим часом відбудеться об'єднавчий з'їзд, на якому буде створена організаційна структура з єдиним партійним керівництвом.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття