Що хвилює жителів Калущини. Новопризначений заступник голови Калуської РДА провів прийом громадян (ФОТО)

  • 26 Січня 2019, 13:48

Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. 24 cічня заступник голови Калуської райдержадміністрації Любомир Білоус провів прийом громадян.

Під час прийому п’ятеро жителів Калущини мали змогу звернутися за допомогою чи кваліфікованою порадою у вирішенні питань, що їх турбують, повідомляє КАЛУШ FM.

 

 

Троє громадян звернулися з питаннями, пов’язаними із земельними відносинами. Також заявники порушували питання соціальної допомоги, обстеження житлового будинку, процедури надання гірського статусу одному із населених пунктів району та ін.

За результатамиособистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників проінформують у визначені законодавством терміни.

Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам в прийомі взяли участь керівник апарату РДА Олена Романишин, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представник центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття