Шевченко витратив на рекламу в 25 разів більше, ніж задекларував (ВІДЕО)

  • 24 Квітня 2019, 18:13

Народний депутат, екс-кандидат на посаду Президента України Олександр Шевченко задекларував 3,2 мільйона гривень витрат на рекламу, хоча мав би – значно більше. Інформацію про видатки на рекламу зазначено в його річній декларації за 2018 рік.

Громадський рух ЧЕСНО на підставі результатів моніторингу телереклами та даних про її вартість підрахував, що протягом минулого року центральні телеканали показали понад 4200 роликів на підтримку Олександра Шевченка.

Комерційна вартість такого обсягу реклами, згідно з розцінками телеканалів, 2018 року мала б сягати щонайменше 85 мільйонів гривень.

 

 

Партія "УКРОП", від якої висувався Шевченко на виборах, торік не витрачала коштів на телерекламу, тож, хто за неї сплачував, не відомо.

 

Готуючись до президентських виборів, Олександр Шевченко використовував не лише телевізійну, а й зовнішню рекламу, рекламу в соцмережах, ґуґл-рекламу, а також систематично брав участь в ефірах регіональних телеканалів. Тому, найімовірніше, загальна вартість його кампанії 2018 року була ще вищою.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття