Скрєпопітеки із палати номер 6: Путін назвав Росію окремою цивілізацією – мережа відповіла

  • 18 Травня 2020, 18:02

Володимир Путін знову "почав фонтанувати ідеями". Цього разу він розвеселив мережу заявою про те, що Росія – це не просто країна, а цілком окрема цивілізація.

Росія – "цивілізація": заява Путіна

Інтерв'ю Путіна, у якому він назвав Росію окремою цивілізацією, показали в ефірі пропагандистського каналу "Россия 1" 17 травня 2020 року, повідомляє 24 канал, хоча записували його ще у вересні 2019.

"Росія – це не просто країна. Це насправді окрема цивілізація: багатонаціональна країна з великою кількістю традицій, культур, віросповідань",– заявив Путін. 

Ну а для того, щоб цю цивілізацію зберегти, потрібно країні зосередитися на розвитку високих технологій – зокрема, штучного інтелекту (припускаємо, саме він замінить Путіна на посту президента) та генетики (ймовірно, аби віднайти ліки проти старості – старості Путіна, звісно).

"Печерна цивілізація": реакції користувачів соцмереж

Український політолог Олексій Голобуцький відреагував так:

"І не посперечаєшся адже! Дійсно – окрема від людей цивілізація, окрема мораль, окремі норми поведінки... Добре б ще окрема планета для цієї окремої цивілізації була".

Російський опозиційний журналіст Саша Сотник висловився дещо коротше:

"Скрєпопітеки – окрема популяція печерної цивілізації".

"Путін, сидячи в бункері, очевидно підхопив якийсь специфічний бункерний синдром, якусь особливу форму клаустрофобії, і знову почав фонтанувати різними ідеями", – пише блогер Ель Мюрид.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття