"Скучаю, не сплю, не їм": Богдан нагадав про себе "листівкою" з Сейшел (ВІДЕО)

  • 17 Лютого 2020, 15:18
  • 1 Коментар

Колишній високопосадовець згадав відому цитату екс-прем’єра РФ Медведєва.

"Друзі дуже скучаю за вами, не сплю не їм)))). Вірю, скоро всі ви будете займатись тим, що Вам подобається", - йдеться у пості Богдана.

До допису він додав своє фото нібито на Сейшелах. Але не поспішайте заздрити відпочинку Богдана на райських островах. Колишній глава той ще жартівник, і цілком міг прифотошопити себе на гарний пляж. Якщо придивитися до знімка, то видно, що контури тіла розмиті.

Так буває, коли початківці умільці вирізають предмет у фотошопі і вставляють його на новий фон. Підсумував свій пост він фразою колишнього прем’єра РФ Дмитра Медведєва, яка стала мемом:

"Денег нет, но вы держитесь!!!" (наведено мовою оригіналу – Ред.).

 

Джерело

Схожі Новини

Коментарі

ермака в отставку!

2020-02-17 15:38:32

Вместо Богдана назначили пропутиского холуя. Ермак - это новый медведчук, даже не сомневайтесь. Нельзя позволить ему укрепиться во власти. Уже сейчас надо собирать митинги за отставку этой гниды. А для начала предлагаю подписать петицию и по-возможности сделать репост: https://petition.president.gov.ua/petition/86248


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття