«Слуга народу» лідирує, партії Медведчука та Порошенка у трійці — «Рейтинг»

  • 4 Липня 2019, 14:57

Лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія «Слуга народу» — її готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також до трійки лідерів входять «Опозиційна платформа — За життя» (13,4%) та партія «Європейська Солідарність» (8,3%).

Такі дані наводить група «Рейтинг», за результатами опитування в період з 29 червня по 3 липня 2019 року.

Також прохідний бар’єр долають «Голос» (7,2%) та «Батьківщина» (7,2%). Партію «Сила і честь» готові підтримати 3,8%, «Опозиційний блок» – 3,1%, партію «Українська стратегія Гройсмана» – 2,8%, партії «Громадянська позиція» та Радикальну партію – по 2,4%, партію ВО «Свобода» – 2,3%.

Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

За даними «Рейтингу», опитування проводилося серед населення України від від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. Терміни проведення дослідження: 29 червня — 3 липня 2019 р.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття