"Слуга народу" пропонувала ОПЗЖ посаду віце-спікера – Шуфрич

  • 22 Серпня 2019, 14:43

Політична партія "Слуга народу" пропонувала "Опозиційній платформі – За життя" посаду віце-спікера, також на цю посаду претендує "Європейська солідарність".

Пряма мова Шуфрича: "Ми надіслали окрему пропозицію на посаду віце-спікера. Це була ініціатива "Слуги народу", ми на неї відповіли і підтвердили, що готові надати кандидатуру на посаду віце-спікера.

Якщо буде пропозиція (подати представника на посаду віце-спікера – ред.) озвучена нашій політичній силі, то ми безумовно визначимося з кандидатурою. Сьогодні претендують на цю посаду представники ОПЗЖ і представники "ЄС".

Деталі: Шуфрич додав, що наразі партія свої кандидатур ще нікуди не подавала. Також він відзначив, що поки не називали ніяких конкретних прізвищ, які претендують на посаду.

 

Читайте також:   У П’ядицькій ОТГ планують створити Агрохаб (ФОТО)

 

За його словами, меншість у Раді може розраховувати на головування у 3 комітетах, на 3 перших заступників, на 6 заступників і 3-х секретарів .

Пряма мова Климпуш-Цинцадзе: "Ми не подавали своєї кандидатури на посаду віце-спікера, тому що ми претендуємо на керівництво різних комітетів. Ми вважаємо, що як мінімум 11 людей з "ЄС" можуть обіймати за пропорційним розподілом посади або голів, або перших заступників, або секретарів комітетів".

За її словами, "ЄС" подає або по одному або по дві людини у кожен комітет за принципом фаховості.

Що було раніше: У партії "Слуга народу", яка у Верховній Раді 9 скликання сформує найбільшу фракцію (254 мандати), заявляли про готовність віддати опозиції три посади.

Партія "Голос" від посади відмовилася.

20 серпня нардеп партії "ЄС" Артур Герасимов обурювався, що комітет з євроінтеграції складається тільки з 7 осіб. За його словами, "Слуга народу" приймає більшість рішень самостійно і не зважає на прохання інших фракції.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття