"Слуга народу" з Прикарпаття виступив проти так званої "формули Штайнмаєра"

  • 4 Жовтня 2019, 10:17

Депутат-мажоритарник із Прикарпаття Зіновій Андрійович розкритикував останні зовнішньополітичні ініціативи президента.

Про таке він повідомив на своїй сторнці у Facebook.

 “Дорогі краяни. Хочу висловити свою позицію щодо теми, яка сьогодні нас із вами болить найбільше, і оприлюднити кілька важливих тез щодо “формули Штайнмаєра”, – йдеться  узверненні.

“Як громадянин України і як народний депутат я НЕ підтримую підписання “формули Штайнмаєра”.

Вважаю, що закон про особливий порядок місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей парламент повивен розробляти спільно з українським суспільством, враховуючи його думку. Не інакше! Тому ніяких виборів під дулом автоматів!

Ніякої амністії! Україна повинна наполегливо працювати над питанням звільнення всіх полонених.

Ніякої капітуляції! Ми однозначно маємо здобути довгоочікуваний мир шляхом перемоги, а не шляхом капітуляції!

Ніякого відведення Збройних сил України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях! Вважаю це неприпустимим! Адже абсолютно всі українські території мають бути звільнені від російського окупанта і агресора.

Як відданий громадянин України я закликаю кожного, хто гідний слова “патріот”, хто себе ним вважає і готовий відстоювати національну позицію, триматися разом і діяти злагоджено. Україні потрібна перемога! І разом ми за неї боротимемось!”, – пояснив Андрійович.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття