Слуги народу на два дні виїхали на Донбас: групи нардепів будуть розтягнуті по лінії фронту

  • 21 Жовтня 2020, 14:56

Близько 100 депутатів з Слуги народу поїхали на два дня на Донбас - там вони поспілкуються не тільки з військовими, а й цивільними.

21 жовтня близько 100 народних депутатів Слуги народу виїхали з робочою поїздкою на Донбас, вони пробудуть там два дні. Про це заявила заступник голови фракції Євгенія Кравчук в коментарі Укрінформу .

"Коли ми приїдемо на місце, поділимося на менші групи по 10-12 людей, і цими групами поїдемо з конкретними бригадами на місця їх дислокації, де і будемо ночувати. Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично по лінії фронту. Думаю, що охопимо і Донецьку, і Луганську області ", - заявила нардеп.

Кравчук уточнила, що під час поїздки депутати зможуть поспілкуватися не тільки з військовими, а й з цивільними в тих населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати поїздки на Донбас потім планується обговорити на засіданні фракції в Києві. 

"Це добровільна поїздка. Частина депутатів не поїхали за станом здоров'я - хворіють або недавно перехворіли, або ж зайняті на виборах, оскільки є керівниками організацій, кураторами виборів", - пояснила Кравчук, чому фракція поїхала на Донбас не повним складом.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття