"Слугу народу" висміяли через дивну позу в Раді

  • 15 Листопада 2019, 12:59

Народного депутата від партії "Слуга народу" і знаменитого борця Жана Беленюк знову зловили на камеру за дивним заняттям у Верховній Раді.

Він розмовляв по телефону в кулуарах Ради, при цьому сидів навпочіпки в кутку, ніби винний дитина. Відповідне фото 15 листопада опублікував на своїй сторінці в Facebook фотограф Ян Доброносов.

"Жан Венсановіч в роботі", - підписав він знімок.

 

 

Користувачі бурхливо відреагували на нове фото олімпійця в Раді. Вони міркували, що ж змусило Беленюк "сховатися" від колег. А також підкреслили, що їх бентежить висота двері, біля якої присів нардеп.

"Заберіть мене звідси, вони страшні люди!", "Довели" слуг "," Це він так установки фракції слухає або захопився скандалом з фото листування Яременко? "," Аліса в країні чудес "," Зайнято? Ховається? Фотомоменти на політ фантазій до назви кадру. Супер! "," Так ось хто ховається за ніком "Темний лицар"! "," Це що, двері Зеленського? "," Тільки мене бентежить розмір двері? У неї, не нахиляючись, тільки ЮВТ і ху * ло пройдуть "," Закладання шукає "," А що за крихітна двері? "," Побіжна тренування - присідає "," Президент всіх викликав у кабінет 02? "," У такі двері хіба президент і пролізе "," Про що і мова. Щоб інші на колінах "," Малого загнали в кут ", - посміялися українці в коментарях під постом фотографа.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття