Смешко заявив, що його партія готова підставити плече новій владі (ВІДЕО)

  • 14 Липня 2019, 12:23

У партії "Сила і честь" достатньо професіоналів, каже політик

Партія "Сила і честь" готова до співпраці з новою владою і готова підставити їй своє плече. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова партії Ігор Смешко.

"Позиція нашої партії "Сила і честь" залишається такою, як і раніше: ми готові до співпраці, готові запропонувати безпартійних професіоналів, які ніколи не були в політичній владі. Ми бачимо, що є криза цієї політичної влади на сьогоднішній день. І нам треба збирати зараз цих професіоналів по країні, вони з часом просто зникають. Некомпетентність політичної влади почалася з того, що були політичні призначення від партій, які не ідейні і ніколи не збиралися будувати демократію. Вони свою вертикаль будували за чисто авторитарно-клановим принципом і вимивали професіоналів зі структур", - зазначив Смешко.

Політик також підкреслив, що його партія готова підставити плече новій владі, адже в списках політсили достатньо фахівців.

"Приклад: генерал-лейтенант Володимир Тимошенко, 10-й номер виборчого списку партії "Сила і честь". Зараз в США про нього фільм показують. Він один з кращих фахівців з боротьби з міжнародною організованою злочинністю і наркотрафіком. У нашому списку взагалі близько 17 офіцерів, чотири генерали і 12 бойових офіцерів, що воювали останні п'ять років на сході. Тому ми готові підставити плече новій владі", – сказав Смешко.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття