Солонтай назвав Вакарчука більш конкретним, ніж Зеленський

  • 15 Травня 2019, 12:34

Вже зараз Святослав Вакарчук висловлює більше конкретних позицій, ніж Володимир Зеленський. Ба більше, якщо музикант таки піде у політику, то вже на старті кампанії по конкретиці він суттєво перевищить майбутнього президента.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт та громадський діяч Олександр Солонтай.

Він підкреслив, що Святослав Вакарчук ще не пішов у політику, але по багатьох позиціях у нього вже більше конкретики, ніж у Володимира Зеленського, який без 5 хвилин президент.

Зокрема, він відзначає більш конкретну позицію Святослава Вакарчука у питаннях європейської інтеграції, курсу до НАТО, відкритих списках на парламентських виборах тощо.

«Мова йде про персональну позицію, а не з боку команди. Особисто Вакарчук висловлює більше конкретних позицій, ніж Зеленський станом на зараз. Команда майбутнього президента вже багато конкретики говорить, але він особисто дуже і дуже малослівний», – зазначив політичний експерт.

Ба більше, наголошує він, якщо Святослав Вакарчук піде у політику, то вже на старті кампанії по конкретиці він значно перевищить Володимира Зеленського.

«Чому? Є одна об'єктивна обставина – виборці. Виборці Зеленського не так турбувалися тим, що він буде робити, як тим, що, мовляв, покарайте вже хоч хтось цю владу, всіх цих політиків, разом узятих – Порошенка, Тимошенко, Парубія, Авакова і так далі», – розповідає Олександр Солонтай.

Натомість виборці Святослава Вакарчука в умовах того, що виборці попереднього вже «всіх покарали», вимагатимуть конкретики.

«Йому скажуть конкретно: ти йдеш у Верховну Раду і формуватимеш Кабмін, що ти робитимеш? Виборець сам змусить Вакарчука це робити. Ми у жодному випадку не отримаємо другого такого Зеленського. Ми отримаємо або відкритого і успішного політика Вакарчука з конкретними позиціями, або не отримаємо успішного політика Вакарчука», – резюмував громадський діяч.

Як зазначалося, до найближчого політичного оточення Вакарчука входять екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, колишній виконавчий директор антикорупційної організації Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин і експерт зі зв’язків стратегічної групи радників при Кабінеті міністрів Ярослав Железняк.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття