Спалах COVID-19 на Буковині: одразу троє міністрів їдуть в регіон з перевіркою

  • 21 Травня 2020, 11:40
  • 1 Коментар

Чернівецьку область з робочим візитом відвідають міністр охорони здоров’я Максим Степанов, міністр Кабміну Олег Немчинов та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Про це під час брифінгу повідомив очільник МОЗ.

Степанов нагадав, що Буковина досі є найбільш постраждалим регіоном від COVID-19. На сьогодні з 19 706 хворих 2 842 людини захворіли саме в цій області.

«Дуже важливо самому на місці оцінити ситуацію, поспілкуватися, перш за все, з нашими лікарями, побачити на власні очі чого їм не вистачає. Скористаюся нагодою, оціню другий етап медичної реформи», – пояснив Степанов.

 

Схожі Новини

Коментарі

про який вихiд з карантину може йти мова?

2020-05-21 11:59:34

Ми таки унікальна країна. Iспанія, Iталія, Німеччина, які виходять з карантинів: кількість хворіючих набагато менше від піків (хто не вірить - може перевірити сам). Ми зараз на піку... 1-2 тижні для економіки вже нічого не вірішують, але за цей час не одна 1000 б вилікувалась з тих 12 000... Тепер вони поїдуть у транспорті чи будуть збиратись у натовпах, їх же ніхто не контролює. Ось Німеччина. графік Active Cases in Germany: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/ Можна порівняти з Україною: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/ukraine/


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття