Справа Дубневича: НАБУ показало схему розкрадань (ВІДЕО)

  • 31 Жовтня 2019, 16:26

Опублікована схема розкрадань грошей, на якій нардеп Ярослав Дубневич нібито заробив 93 млн гривень.

Національне антикорупційне бюро України, яке розслідує справу нардепа Ярослава Дубневича, опублікувало схему розкрадань коштів Укрзалізниці. Матеріали опубліковані на сайті НАБУ.

За даними слідства, Дубневич на посаді глави парламентського комітету організував схему і пролобіював виділення коштів УЗ на закупівлю стрілочної продукції, а потім зі спільниками організував закупівлю за завищеними цінами у підконтрольного підприємства.

 

 

НАБУ вважає, що Дубневич знав, що в Україні необхідну продукцію виробляє тільки Дніпропетровський стрілочний завод, але замість прямого контракту співучасники з Укрзалізниці та цього заводу забезпечили перемогу на торгах ТОВ АРГО. Остання компанія закупила продукцію у заводу через посередника - Корпорацію КРТ, бенефіціаром якої є Дубневич.

За даними слідства, Дніпропетровський стрілочний завод продав продукцію Корпорації КРТ за 525,9 млн гривень, далі вона була продана компанії АРГО за 631,4 млн гривень, після чого УЗ придбала товар за 637,9 млн гривень. При цьому насправді УЗ отримала стрілочну продукцію безпосередньо від заводу.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття