Справа Роттердам+: Вовк не збирається в Україну, бо не вірить у незалежність судів

  • 19 Серпня 2019, 18:12

Підозрюваний у справі "Роттердам+" колишній голова НКРЕКП Дмитро Вовк заявив, що не готовий повертатися в Україну, бо не вірить у незалежність судової системи.

Про це він написав у Facebook.

За словами Вовка, в Україні судова система та правоохоронні органи, зокрема Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура, не є незалежними.

"У мене немає "баришивських" чи "солом’янських" судів, немає такого "Богдана" чи "Ситника", тому вважаю за краще перебувати в країні, де закон і право не порожній звук. Я б з задоволенням прибув на суд. Але не готовий брати участі в судилищі", - написав він.

Раніше, за даними ЗМІ, Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук колишнього голову НКРЕКП Дмитра Вовка.

Вовку заочно вручили підозру у причетності до завдання 18,87 млрд грн збитків від впровадження формули "Роттердам+". Його викликали до НАБУ на 14 серпня, проте той так і не з'явився. Тому правоохоронці оголосили його в розшук. Також на виклик не з'явився начальник відділу управління енергоринку Нацкомісії Володимир Бутовський, якого теж оголосили в розшук.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття