Важливо

Стало відоме ім'я нового виконавчого директора Агенції Розвитку ОТГ Прикарпаття

  • 16 Січня 2020, 14:39

Сьогодні на черговому засіданні члени правління Асоціації голів об’єднаних територіальних громад Івано-Франківщини обрали нового очільника виконавчого директорату агенції.

Підставою для такого кроку стала написана і подана заява про звільнення за власним бажанням Максимом Чопеєм.

 

 

Читайте також:      За 5 років ОТГ Прикарпаття реалізували створення майже 500 об'єктів

 

Підсумовуючи діяльність інституції за два останні роки, він подякував головам за системну роботу та наголошував на необхідності продовження посиленої діяльності над забезпеченням спроможності територіальних громад.

«Не дивлячись на те, що багато очільників громад мають різні політичні приналежності та переконання, нам, зрештою, вдалось консолідувати зусилля та скерувати спільну діяльність над забезпеченням розвитку громад», — резюмував він.

До слова, Максим Чопей продовжить роботу у одній з європейських програм, яка нині займається економічним розвитком ОТГ та підтримкою реформи децентралізації зокрема.

Зі свого боку, Ігор Мельничук запевнив голів ОТГ області у продовженні ефективної роботи та наголосив на амбітних планах у 2020 році.

«У нас є амбітні плани у цьому році. Це – регіональний розвиток, проектна діяльність, а також посилена діяльність співпраці із регіональними інституціями», — сказав Мельничук.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття