Важливо

Стало відомо, хто даватиме Івано-Франківську 500-мільйоний кредит

  • 6 Листопада 2019, 15:53

Сьогодні, 6 листопада, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього розповіли, який банк даватиме кредит місту.

Нагадаємо, на початку жовтня Івано-Франківська міська рада вирішила залучити 500 мільйонів гривень. Їх місто отримає шляхом випуску облігацій, пише Галицький Кореспондент.

Як розповіла заступниця міського голови та начальниці фінансового управління Вікторія Сусаніна нагадала, що рішення про оголошення конкурсу на кредитування відбулось 9 жовтня. Вже 16 жовтня відбувся сам конкурс.

«У ньому брав участь один банк – «Ощадбанк». Він дав нижчий відсоток, ніж пропонував Мінфін. Тому сьогодні виконком визначає його переможцем», – пояснює Сусаніна.

 

Читайте також:     Прикарпатські нардепи Едуард Прощук та Зіновій Андрійович стали співавторами законопроекту про інвентаризацію лісів

 

За словами чиновниці, далі рішення затвердити ще повинна сесія. Після нього звернуться до Центру цінних паперів. Ощадбанк запропонував кредит під майже 18%.

«До 20 грудня ми плануємо залучити ці кошти», – каже Вікторія Сусаніна.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття