Важливо

Стало відомо, хто є кандидатом на посаду голови Калуської РДА

  • 5 Листопада 2019, 14:32

4 листопада на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції оприлюднено декларацію за 2018 рік Жанни Табанець — керівника департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Ця декларація — кандидата на посаду голови Калуської РДА, інформують "Вікна".

Як випливає з декларації, торік на посаді директора департаменту обласної держадміністрації Жанна Табанець отримала понад 418 тис. гривень заробітної плати. Інші доходи декларанта та членів її сім’ї у минулому році — пенсія матері (близько 17 тис. гривень) та кредит в Ощадбанку в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності (понад 40 тис. гривень).

 

Читайте також:     "Ями і колдо*обини": Ляшко повеселив мережу репом про дороги в Україні (ВІДЕО)

 

У декларації кандидата на посаду голови Калуської РДА відсутні грошові активи та фінансові зобов’язання. Нерухоме майно, яке перебуває у власності Жанни Табанець та членів її сім’ї – в Галичі.

Зокрема, це два житлові будинки на 84,2 і 378,3 кв. метри, чотири земельні ділянки сумарною площею понад 3 тис. кв. метрів та господарська будівля. Також у власності чоловіка Жанни Табанець є два транспортні засоби: легкові автомобілі MAZDA, 2007 року випуску, та ВАЗ, 1990 року випуску.

У вересні Жанна Табанець представляла обласну владу на інвестиційному форумі у Калуші.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття